Loading...

Tatuaż czasowy czy henna?

www.azjanews.pl http://montibello.pl/skin-product/hydrium-moisturising-totalcomfort-cream-sp/ Białe rękawiczki ślubne ozdobione koronką

Wielu z nas marzy o tatuażu, ale boimy się, że po jakimś czasie ozdoba nam się znudzi, a my nie będziemy mogli się jej pozbyć. Dobrym rozwiązaniem może być tak zwany tatuaż czasowy, który tworzy się na okres około tygodnia, miesiąca, roku, czy nawet trzech lat. Tatuaże czasowe wykonuje się tradycyjnie, poprzez użycie igły.

Tusz jest jednak wchłaniany, po upływie określonego okresu. Często jednak, zostają ślady i blizny na skórze, które tworzą nieestetyczny efekt. Alternatywą może być tatuaż wykonywany henną, czyli naturalnym barwnikiem roślinnym.

Henna znika po tygodniu, lub trzech, ale jeśli jest ona słabej jakości, na ciele również mogą zostać przebarwienia. Tatuaże czasowe są kuszące, ale warto przemyśleć nawet i tę decyzję, a na pewno wybrać specjalistyczny gabinet, który podchodzi do sprawy odpowiedzialnie. Zabieg kosmetyczny wykonany profesjonalnie, z pewnością przyniesie oczekiwane efekty wizualne.

To może być początek przygody z tatuażem, który zawsze istniał tylko w sferze marzeń.