Loading...

Odchudzanie z Yerba Mate

badania prenatalne poznań medykamenty.com.pl

Jednym ze zdrowszych i korzystniej wpływających na sylwetkę napojów, jest herbata Yerba Mate. Napój przygotowywany z wysuszonych liści ostropestu paragwajskiego zyskał na popularności dzięki swoim właściwościom odchudzającym, ale również charakterystycznemu smakowi.

Yerba Mate podobnie jak woda, czy inne herbaty ziołowe, może okazać się idealnym napojem nawadniającym organizm pomiędzy posiłkami. Bardzo szybko gasi pragnienie, a przy tym korzystnie wpływa na spalanie kalorii.

Jak zostało udowodnione, ostropest paragwajski ma właściwości odchudzające i przeciwutleniające. Został doceniony przez wielu dietetyków oraz sportowców.

Zdrowa dieta wzbogacona o napar z Yerba Mate z pewnością wpłynie korzystnie na efekty odchudzania. Dodatkowo należy także zwrócić uwagę na inne właściwości tego doskonałego wywaru.

Herbata przygotowana z ostropestu paragwajskiego obniża poziom złego cholesterolu, ma działanie przeciwnowotworowe, zapobiega otyłości oraz wspomaga trawienie i odchudzanie. Wystarczy regularne wypijanie jednej filiżanki dziennie, by poczuć różnicę.