Loading...

Naturalne zabiegi kosmetyczne

www.extremedrive.pl http://montibello.pl/hair-product/szampon-balance-restore-tn/ Nie każda kobieta wie, jak należy się mierzyć przed zakupem sukienki

Półki w drogeriach uginają się od ilości kosmetyków i preparatów do pielęgnacji ciała, które według producentów są nam niezbędne do życia. Specjalistyczne gabinety kosmetyczne proponują cały wachlarz usług, a salony SPA przyciągają luksusem i siłą reklamy.

Czy jednak nie możemy sami zapewnić sobie odpowiedniej pielęgnacji, stawiając na naturalne metody i sprawdzone sposoby, aby poprawić kondycję skóry? Przygotowanie własnych, domowych kosmetyków nie jest dużym problemem. Wystarczy kilka składników i już możemy cieszyć się własnoręcznie przygotowanym preparatem bez dodatku chemii.

Jedną z możliwości jest wykorzystanie świeżych warzyw i owoców, takich jak ogórek. Jego plasterki można poukładać na twarzy, co przyniesie efekt nawilżający i rozjaśniający.

Skorzystać też możemy z płatków owsianych, miodu czy kefiru. Warto jednak zachować ostrożność i nie przesadzić z oryginalnością podczas przygotowania własnych kosmetyków, ale dopasować je do potrzeb swojej skóry.

Jest to sposób, aby zadbać o urodę i świetnie się przy tym bawić.